Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4723
Stary 12.11.2008, 16:20
daniello1987 napisał(a):Wyświetl post
Dawid Nowak z GKS-u bylby bardzo duzym wzmocnieniem! jestem jak najbardziej tak!!! poza tym bylby to zawodnik który M.Skorzy sie marzy.wysoki,szybki,silny i do tego bramkostrzelny!
co? Nowak wysoki? szybki? nieszczególnie. silny? tez raczej nie. Nie mowie, ze jest zly i mysle, ze moglby grac obok Pawła.
Odpowiedz cytując