daniello1987 napisał(a):

|
Dawid Nowak z GKS-u bylby bardzo duzym wzmocnieniem! jestem jak najbardziej tak!!! poza tym bylby to zawodnik który M.Skorzy sie marzy.wysoki,szybki,silny i do tego bramkostrzelny!
|
co? Nowak wysoki?

szybki? nieszczególnie. silny? tez raczej nie. Nie mowie, ze jest zly i mysle, ze moglby grac obok Pawła.