Wyświetl pojedynczy post
gooro3333
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4722
Stary 12.11.2008, 16:19
kubanczyk napisał(a):Wyświetl post
chcecie wyrzucac Sobola i Baszcza? zgodze sie za Basczu sie juz wypala ale i tak obecnie nie mamy dla niego konkurenta, Singlar to przecietniak. A Sobol w kazdym meczu jest jednym z lepszych anszych zawodnikow.

w pierwszej kolejnosci trzeba kupic bramkarza, skrzydlowych, napastnika i rozgrywjacego, potem dopiero myslec o zastapieniu Baszcza.

Tez uwazam ze kazdy ktory chce sie pozbyc Sobola jest albo slepy jesli nie zauwaza ile on wnosi do druzyny albo o pilce ma mierne pojecie... powodzenia
Odpowiedz cytując