kubanczyk napisał(a):

chcecie wyrzucac Sobola i Baszcza? zgodze sie za Basczu sie juz wypala ale i tak obecnie nie mamy dla niego konkurenta, Singlar to przecietniak. A Sobol w kazdym meczu jest jednym z lepszych anszych zawodnikow.
w pierwszej kolejnosci trzeba kupic bramkarza, skrzydlowych, napastnika i rozgrywjacego, potem dopiero myslec o zastapieniu Baszcza.
|
Tez uwazam ze kazdy ktory chce sie pozbyc Sobola jest albo slepy jesli nie zauwaza ile on wnosi do druzyny albo o pilce ma mierne pojecie... powodzenia