Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2587
Stary 12.11.2008, 16:03
Zaczynacie miec te same problemy, ktore swego czasu dotkliwie trawily Wisle.
Nasza kadra po najlepszym starcie w pucharach, szybko uszczuplila sie o takich zawodnikow jak Kosa, Kuzba i Uche. Ile tamci pilkarze znaczyli dla druzyny, chyba nie trzeba tlumaczyc. Na nasze szczescie, glownie za sprawa Zurawskiego i Szymkowiaka, udalo nam sie obronic mistrzostwo. Konkurencja w lidze byla jednak duzo mniejsza. W obecnych realiach,bez Stilicia, Murawskiego i Lewandowskiego nie widze Lecha w pierwszej trojce na koniec sezonu.
Odpowiedz cytując