Temat
:
Prośba O Wasze Głosy
Wyświetl pojedynczy post
PrzemooTSW
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice
Offline
#
67
12.11.2008, 14:54
Dziekuje i Prosze o jeszcze przecież nic nie tracicie a pomagacie tym dzieciom zyskać
PrzemooTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrzemooTSW
Znajdź inne posty napisane przez PrzemooTSW