Wyświetl pojedynczy post
manson777
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4719
Stary 12.11.2008, 14:53
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Pisz do Cupiała.
raczej na Berdyczów

ps. Fakt zamieścił wywiad z Nowakiem, który na pytanie o transfer do Legii albo Wisły powiedział, że nie ma nic przeciw. Tyle tylko że będzie dużo kosztował
dużo za dużo dla nas
w dodatku
kontrakt motywacyjny
itp...
itd.
Odpowiedz cytując