eye63 napisał(a):

raczej na Berdyczów
ps. Fakt zamieścił wywiad z Nowakiem, który na pytanie o transfer do Legii albo Wisły powiedział, że nie ma nic przeciw. Tyle tylko że będzie dużo kosztował
dużo za dużo dla nas
w dodatku
kontrakt motywacyjny
itp...
itd.
