Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
pytong
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
2581
12.11.2008, 13:28
Macie
http://sport.interia.pl/tylko-u-nas/...klubem,1209544
żebyście mieli o czym pisać przez kolejne kilka stron
pozdrawiam
pytong
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pytong