Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mlodytsw1906
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#805
Stary 12.11.2008, 12:56
jurukuru napisał(a):Wyświetl post
E tam gadanie..... nawet na D dało by radę siedzieć na czterech literach i wcinać kiełbachę ;D a tak serio to myślę, że w dniu meczu będą jakieś bilety na E......
Ty sobie chyba żartujesz Skończcie już .......ić, bo zygać sie che jak to się czyta. Na E nie trzeba siedziec na swoich miejscach, tym bardziej, ze mecz z Lechią nie ściaga pikników, jak Barca czy coś a nadodatek zapowiada się tam całkiem dobra atmosfera. Wiele ludzi z D tam bedzie wiec powinno być fajnie. I przestańcie gadac o tych kiełubasach, bo co to ma wspólnego z kibicowaniem. Ja wdupcam co mecz i dre ryja jak pojebany, pasiło by zakończyć z tym dziwnym stereotypem.
Odpowiedz cytując