matthewG napisał(a):

|
Garguła być może przyjdzie. Podpiszą z nim kontrakt w zimie i latem się pojawi, jak zwykle za darmo. Ale nie ma co narzekać. Garguła to dobry grajek. Ciekawe jak tam sprawa stoi z Marcelo. Uważam, że Wisła musi skupić się na kupnie dobrych środkowych pomocników, takich jak właśnie Marcelo. To my musimy prowadzić grę, ale by to robić, musimy mieć bardzo mocny środek. Garguła, Marcelo, Jirsak, i ktoś jeszcze. Jednak poczekamy na jakieś info o transferach do stycznia. Wtedy wszystko się rozwiąże.
|
Coś Ty wymyślił z tym Marcelo-środkowym pomocnikiem
