Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4710
Stary 12.11.2008, 11:32
Sołtys napisał:

Cytat:
Oki. Sa to zawodnicy na sredniaka polskiej OE..a my chyba potrzebujemy kogos na miare Błaszcza(walczymy o LM)..a to nie takie proste..kupowac takich zawodnikow ale od razu na wypożyczenie ich takie moje zdanie.
Błaszczykowskiego też od razu na wypożyczenie?
Odpowiedz cytując