Sołtys napisał:
Cytat:
|
Oki. Sa to zawodnicy na sredniaka polskiej OE..a my chyba potrzebujemy kogos na miare Błaszcza(walczymy o LM)..a to nie takie proste..kupowac takich zawodnikow ale od razu na wypożyczenie ich takie moje zdanie.
|
Błaszczykowskiego też od razu na wypożyczenie?