4fan_player napisał(a):

|
w dzisiejszych szmatławcach pisze o zainteresowaniu przez Wisłę i Legię Nowakiem z Bełchatowa. Szkoda że mało prawdopodobne jest to że Garguła i Nowak u nas zagrają :(
|
Możesz podać info, bo ja nie znalazłem tej rozkminki o Nowaku i Gargule