Wyświetl pojedynczy post
bearex
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4709
Stary 12.11.2008, 11:14
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
w dzisiejszych szmatławcach pisze o zainteresowaniu przez Wisłę i Legię Nowakiem z Bełchatowa. Szkoda że mało prawdopodobne jest to że Garguła i Nowak u nas zagrają :(
Możesz podać info, bo ja nie znalazłem tej rozkminki o Nowaku i Gargule
Odpowiedz cytując