|
dziwna ta Cracovia....
starsi od Wisły o pare miesięcy-być może mają i lepszą historie(choć to temat sporny bo też byli umoczeni), mają stadion bliżej centrum, z drugiej strony rynku- hale w której grają hokeiści(na okrągło Mistrz Polski), jeszcze w innej dzielnicy Krakowa ale przynależnej do centrum - boiska treningowe i sklepik klubowy , Kraków miasto drugie co do wielkości w Polsce a oni na meczu 2 tys nie mówiąc o jakimś pucharze ligi 300 os........
Widocznie już nie wystarczy zasadzić się na autobus Wiślaków i pokroić szaliki albo jechać do Myślenic i spalić pare ławekżeby budować sobie opinie ekipy tylko trzeba ruszać dupe na mecze i wyjazdy a to chyba nie jest im na ręke.....
|