Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4705
Stary 12.11.2008, 07:47
w dzisiejszych szmatławcach pisze o zainteresowaniu przez Wisłę i Legię Nowakiem z Bełchatowa. Szkoda że mało prawdopodobne jest to że Garguła i Nowak u nas zagrają :(
Odpowiedz cytując