Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2578
Stary 12.11.2008, 06:59
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że traciliśmy głupio punkty z Cracovią, Górnikiem i ŁKSem.. Legię i Lecha już przeżyje. Ale te trzy remisy mnie smucą bo gdyby nie one to byłoby bardzo dobrze.. Ale trzeba grać dalej. Jutro musimy koniecznie wygrać!
A mi nie szkoda, bo zakrzywiło by to realny obraz tego, na co stać aktualną Wisłę, a jeśli własciciel chce zdobyć mistrza Polski, to nie może po raz kolejny olać okienka transferowego.
Odpowiedz cytując