4fan_player napisał(a):

|
Szkoda że traciliśmy głupio punkty z Cracovią, Górnikiem i ŁKSem.. Legię i Lecha już przeżyje. Ale te trzy remisy mnie smucą bo gdyby nie one to byłoby bardzo dobrze.. Ale trzeba grać dalej. Jutro musimy koniecznie wygrać!
|
A mi nie szkoda, bo zakrzywiło by to realny obraz tego, na co stać aktualną Wisłę, a jeśli własciciel chce zdobyć mistrza Polski, to nie może po raz kolejny olać okienka transferowego.