Nie martwcie się, czy Legia zmieści się na pudle, bo póki co, to Bełchatów nas też przeskoczył. Tak, tak, po kryjomu Bełchatów wskoczył na pozycję wicelidera. Co więcej w tej chwili Śląsk jest tylko trzy punkty za nami. Jeżeli Lech przgrałby dzisiaj z Polonią, to nie tylko czołówka bardzo się zbije, ale na dodatek Bytom zacząłby się liczyć... w walce o pudło. Po ewentualnym zwycięstwie miałby tylko 9 punktów straty do lidera. Liga dawno nie była tak ciekawa, chociaż ja nie miałbym nic przeciwko "nudnej" powtórce poprzedniego sezonu

.
Edit: Ćwielonga to ja spisałem na straty już po meczach PE poprzedniego sezonu, gdzie bał się własnego cienia i potykał o własne nogi.