Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Tomek_TS
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Zelczyna
Offline
#
2570
11.11.2008, 22:41
Legia znowu utopila tym razem w Bełchatowie z fajnie grajacym GKS -em. Ciekawy grajek ten Jansuz Gol z Bełchatowa.
Brawo Śląsk!
Tomek_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomek_TS
Znajdź inne posty napisane przez Tomek_TS