<Crasch> napisał(a):

Jak można wygrac 1-2?
chyba 2-1 ; )
co do meczu to sie ciesze że wygraliśmy w Chorzowie, puchary w tym sezonie jeszcze możliwe
|
mnie tam cieszy, żeście w Chorzowie na wyjeździe 2-1 nie wygrali, tylko 1-2
W sumie zapis rezultatu detal, ważne 3 punkciki dopisane. Oby w następnym meczu co najmniej tak samo dobrze
