Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2569
Stary 11.11.2008, 22:31
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Jak można wygrac 1-2?
chyba 2-1 ; )

co do meczu to sie ciesze że wygraliśmy w Chorzowie, puchary w tym sezonie jeszcze możliwe
mnie tam cieszy, żeście w Chorzowie na wyjeździe 2-1 nie wygrali, tylko 1-2


W sumie zapis rezultatu detal, ważne 3 punkciki dopisane. Oby w następnym meczu co najmniej tak samo dobrze


Odpowiedz cytując