Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2566
Stary 11.11.2008, 22:21
harthausen napisał(a):Wyświetl post
żeby państwowe święto było piękniejsze, Śląsk wygrał w Chorzowie 1-2. I jak tu Okocimia nie ruszyć?
Jak można wygrac 1-2?
chyba 2-1 ; )

co do meczu to sie ciesze że wygraliśmy w Chorzowie, puchary w tym sezonie jeszcze możliwe
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 11.11.2008 o godz. 22:24.
Odpowiedz cytując