|
nie bardzo pod nas. Tyle tylko, że na razie jeden konkurent mniej. Ale wystarczy, że nasi w Wodzisławiu powtórzą sukces Legii w Bełchatowie i Lech nie sfrajeruje się w Bytomiu i będziemy tabelę z 5 miejsca oglądać.
A wszyscyśmy (ja też) Bełchatów zlekceważyli, jako realnego rywala do czołówki. Wot, siurprajs.
|