Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2565
Stary 11.11.2008, 22:17
nie bardzo pod nas. Tyle tylko, że na razie jeden konkurent mniej. Ale wystarczy, że nasi w Wodzisławiu powtórzą sukces Legii w Bełchatowie i Lech nie sfrajeruje się w Bytomiu i będziemy tabelę z 5 miejsca oglądać.

A wszyscyśmy (ja też) Bełchatów zlekceważyli, jako realnego rywala do czołówki. Wot, siurprajs.


Odpowiedz cytując