Wyświetl pojedynczy post
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 11.11.2008, 22:06
WzT napisał(a):Wyświetl post
Ja też swój oddałem i niezwłocznie o tym pisze na forum bo jeszcze przypadkiem ktoś by się nie dowiedział i co by było?
no właśnie... sama się na to złapałam i potem przez moment zastanawiałam dlaczego... taki owczy pęd, nie?
mądrze podsumowane
Ostatnio edytowane przez Kobieta_Wislak : 08.12.2008 o godz. 12:14.
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
Odpowiedz cytując