|
Hmmm.. jestem urzeczony poziomem sportowym Legi i mam cięzki wybór ..w którym meczu zagrali wieksą kichę dziś czy z Polonia Bytom. Pamiętam jeszcze buńczuczne zapowiedzi co to nie będzie jak bedzie Espana na boisku ,jak Król-Roger-Polski będzie wkręcał wszystkich w boisko ..a co mamy spaadek formyyy gwałtowny. Oprócz Muchy , Atiza to nikt tam nic nie gra regurlanie -> sa jedynie zrywy poszczególnych piłkarzy. Chyba trzeba się cieszyć że z nimi przegraliśmy , dla nich to poczatek końca w tym sezonie.
A tabela układa się po naszej myśli..zeby jedynie jutro wygrąc z Odra co do łatwych zadan nie nalezy.
|