Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2552
Stary 11.11.2008, 21:08
Śląsk 2:0 Gancarczyk ... tego grajka trzeba jakoś przetransferować bo w tym sezonie gra palce lizać ,a Śląsk chyba pewny już 3pkt.

uhm.. inaczej 3pkt. na wyciągnięcie reki miejmy nadzieję że show Ruchu już się skończył
Powód: gole gole ;)
Ostatnio edytowane przez djjamajczyk : 11.11.2008 o godz. 21:19.
Odpowiedz cytując