Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
2552
11.11.2008, 21:08
Śląsk 2:0 Gancarczyk ... tego grajka trzeba jakoś przetransferować bo w tym sezonie gra palce lizać ,a Śląsk chyba pewny już 3pkt.
uhm.. inaczej 3pkt. na wyciągnięcie reki
miejmy nadzieję że show Ruchu już się skończył
Powód: gole gole ;)
Ostatnio edytowane przez djjamajczyk : 11.11.2008 o godz. 21:19.
djjamajczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djjamajczyk
Znajdź inne posty napisane przez djjamajczyk