Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
2551
11.11.2008, 20:58
No i Śląsk prowadzi w Chorzowie 1-0. Bramka Szewczuka po ładnej akcji.
Już 2-0, tym razem Gancarczyk.
Ostatnio edytowane przez fst : 11.11.2008 o godz. 21:04.
fst
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fst
Znajdź inne posty napisane przez fst