Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2549
Stary 11.11.2008, 20:45
czy ja wiem, że niewiele do oglądania? Przyzwoity mecz walki, może gry mniej, ale nikt nie stoi czy przechodzi obok meczu.
Zobaczymy, co będzie po 60, 70 minucie jak jedni i drudzy opadną z sił. Kto zmęczy się bardziej, w następnej kolejce będzie miał ciężko.


Odpowiedz cytując