|
czy ja wiem, że niewiele do oglądania? Przyzwoity mecz walki, może gry mniej, ale nikt nie stoi czy przechodzi obok meczu.
Zobaczymy, co będzie po 60, 70 minucie jak jedni i drudzy opadną z sił. Kto zmęczy się bardziej, w następnej kolejce będzie miał ciężko.
|