|
Mam takie małe zastrzezenie... Gdy ustalimy pary to nie ustalajcie jednej godziny dla wszystkich bo nie wszyscy moga mieć czas o tej godzinie... WIęc najlepiej w tym momencie wymienic ssię swoim gg i ustalic pore dla obu wygodną
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
|