|
GKS gra naprawde dobrze, bardzo ambitnie i przyniosło to efekt.Legia wolno rozgrywa piłke i tak naprawde nie miała klarownej sytuacji.
jesli piłkarze Janasa w drugiej połowie meczu zagraja podbnie, Legia tego spotkania na pewno nie wygra. mimo wszystko stawiam na remis 1-1.
|