Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2546
Stary 11.11.2008, 20:28
GKS gra naprawde dobrze, bardzo ambitnie i przyniosło to efekt.Legia wolno rozgrywa piłke i tak naprawde nie miała klarownej sytuacji.
jesli piłkarze Janasa w drugiej połowie meczu zagraja podbnie, Legia tego spotkania na pewno nie wygra. mimo wszystko stawiam na remis 1-1.
Odpowiedz cytując