Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
WINDEK
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
2543
11.11.2008, 20:19
Zaku**ił aż miło
szkoda, że nie mamy takiego asa od wolnych..
ps. ładnie się prezentuje nowy sektor gości w Bełchatowie (chyba gości
)
WINDEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WINDEK
Znajdź inne posty napisane przez WINDEK