Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2542
Stary 11.11.2008, 20:18
Snakes napisał(a):Wyświetl post
Gargułe trzeba bylo brac jak byl po kontuzji ,tyko ze wtedy juz go wszyscy spiali na straty ,a mozna go bylo wyjac za duzo mniej kasy.
a za ile teraz trzeba zapłacić skoro za pól roku kończy mu sie kontrakt ?
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 11.11.2008 o godz. 20:22.
Odpowiedz cytując