|
Senior Member
Offline
|
#2538

11.11.2008, 20:12
|
|
Ładnie Garguła..
Fuss napisał(a):
|
Nie chce być w SKWK gdyż lubie czasem pomelanżować , lubie sie napić a takich ludzi w SKWK raczej nie chcą.
|
Fuss napisał(a):
|
Taki jestes kozak to pojdejdz do jakiegoś Sharka i zapytaj go co mial z polskiego intelektualisto internetowy.
|
|
|