Pauwe napisał(a):

Oglądając Cracovia-Arka mam wrażenie ,że gniazdowy sąsiadki jest częstym gościem na naszym stadionie.
Przyśpiewki przez niego intonowane są bliźniaczo podobne do naszych. Brakuje mi tylko "Niepokonanej" .
|
krótki filmik z wyczynami gniazdowego zza błoń. całość śmieszna ale końcówka najbardziej
http://pl.youtube.com/watch?v=10yFPP_2PFY
gooro3333 napisał(a):

Najlepsze jest PASY KRAKOW a eja eja ooo.....
Przeciez smiesniejszego ksero jeszcze nie slyszalem.
Nie ma sie co dziwic w koncu maja zgode z najwiekszymi kseroboyami w tej dziedzinie Lechem Poznan wiec maja od kogo sie uczyc
|
stare to mają pierwszy raz słyszałem w meczu PE Cracovia-Korona