Wyświetl pojedynczy post
RiCo_TSW
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2535
Stary 11.11.2008, 19:33
Pauwe napisał(a):Wyświetl post
Oglądając Cracovia-Arka mam wrażenie ,że gniazdowy sąsiadki jest częstym gościem na naszym stadionie.
Przyśpiewki przez niego intonowane są bliźniaczo podobne do naszych. Brakuje mi tylko "Niepokonanej" .
krótki filmik z wyczynami gniazdowego zza błoń. całość śmieszna ale końcówka najbardziejhttp://pl.youtube.com/watch?v=10yFPP_2PFY
gooro3333 napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze jest PASY KRAKOW a eja eja ooo.....
Przeciez smiesniejszego ksero jeszcze nie slyszalem.
Nie ma sie co dziwic w koncu maja zgode z najwiekszymi kseroboyami w tej dziedzinie Lechem Poznan wiec maja od kogo sie uczyc
stare to mają pierwszy raz słyszałem w meczu PE Cracovia-Korona
Ostatnio edytowane przez RiCo_TSW : 11.11.2008 o godz. 20:38.
Odpowiedz cytując