Wyświetl pojedynczy post
WINDEK
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2527
Stary 11.11.2008, 18:23
No. Nasi przyjaciele trzymają poziom. Arka już chyba ósmy mecz bez wygranej, Cracovia ciuła punkciki ale nie pnie się w tabeli. Widzę także, że jakąś zadyszkę złapał Groclin Polonia Warszawa Grodzisk Wielkopolski ( ) bo z Piastem do przerwy 0:0.

Ps. Może u buka na remisy grają?

Odpowiedz cytując