No.

Nasi przyjaciele trzymają poziom. Arka już chyba ósmy mecz bez wygranej, Cracovia ciuła punkciki ale nie pnie się w tabeli. Widzę także, że jakąś zadyszkę złapał Groclin Polonia Warszawa Grodzisk Wielkopolski (

) bo z Piastem do przerwy 0:0.
Ps. Może u buka na remisy grają?
