Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
2526
11.11.2008, 17:32
Mecz piłkarsko- dramat. A tego sędziego to skąd wyczarowali? To co dzisiaj wyprawiał przechodziło wszelkie pojęcie.
fst
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fst
Znajdź inne posty napisane przez fst