Pauwe napisał(a):

Oglądając Cracovia-Arka mam wrażenie ,że gniazdowy sąsiadki jest częstym gościem na naszym stadionie.
Przyśpiewki przez niego intonowane są bliźniaczo podobne do naszych. Brakuje mi tylko "Niepokonanej" .
|
Najlepsze jest PASY KRAKOW a eja eja ooo.....
Przeciez smiesniejszego ksero jeszcze nie slyszalem.
Nie ma sie co dziwic w koncu maja zgode z najwiekszymi kseroboyami w tej dziedzinie Lechem Poznan wiec maja od kogo sie uczyc