Wyświetl pojedynczy post
gooro3333
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2520
Stary 11.11.2008, 16:02
Pauwe napisał(a):Wyświetl post
Oglądając Cracovia-Arka mam wrażenie ,że gniazdowy sąsiadki jest częstym gościem na naszym stadionie.
Przyśpiewki przez niego intonowane są bliźniaczo podobne do naszych. Brakuje mi tylko "Niepokonanej" .
Najlepsze jest PASY KRAKOW a eja eja ooo.....
Przeciez smiesniejszego ksero jeszcze nie slyszalem.
Nie ma sie co dziwic w koncu maja zgode z najwiekszymi kseroboyami w tej dziedzinie Lechem Poznan wiec maja od kogo sie uczyc
Odpowiedz cytując