Wyświetl pojedynczy post
Estovic
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#676
Stary 11.11.2008, 15:38
studio napisał(a):Wyświetl post
Orzeu, krytyka musi być podparta jakimś sensownym argumentem, a tych tutaj jak na lekarstwo. Żart? ja tutaj nie widze żartów, chyba , że w Krakowie słowo kompleks to żart.

"Tak jakby kilku gości ze sprzętem reprezentowało środowisko kibicowskie na Wiśle." - Estovic

To jeśli to całe pozostałe "środowisko kibicowskie" nie potrafi wyleczyć się ze sprzętu to macie taką opinię a nie inną i znając życie to pewnie nie ostatni raz wyciągniecie nóż

"Lech nie noszony przez kogos na rekach = ten ktos jest glupi" - Orzeu
Wisła nie noszona przez legialive na rękach - ten portal jest głupi
1. Takie akcje uliczne nie są pod jakąkolwiek kontrolą ultrasów, czy SKWK. Jeśli nie masz elementrarnej wiedzy jak funkcjonuje chuliganka by nie być kozkminiona to się nie wypowiadaj. Nie żebym sam był tu ekspertem, ale podstawowe fakty o tym jak to działa wypadałoby znać zanim się zacznie osądzać całą kibicowską ekipę po akcji nożowej hoolsów na mieście. Druga sprawa to zrozumienie krakowskich klimatów. Po waszym stosunku do Cracovii widać, że nic nie rozumiecie albo nie chcecie rozumieć.

2. Jakbyś zareagował gdyby o Wiarze Lecha napisali, że po raz kolejny pokazaliście, że z honorowym kibicowaniem nie macie nic wspólnego bo kilku gości bez barw pochlastało kibiców Warty?
Odpowiedz cytując