Wyświetl pojedynczy post
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 11.11.2008, 14:21
Do turnieju jeszcze pare dni ...

Także jakby ktoś chciał zagrać mecze towarzyskie to zapraszam na gg - 5023600 pisac jak niedostepny

Mam zew ip wiec nie trzeba hamachi ani innych pierdół.


Odpowiedz cytując