Temat
:
FifA 09 - turniej!!!
Wyświetl pojedynczy post
Sabo
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline
#
36
11.11.2008, 14:21
Do turnieju jeszcze pare dni ...
Także jakby ktoś chciał zagrać mecze towarzyskie to zapraszam na gg - 5023600 pisac jak niedostepny
Mam zew ip wiec nie trzeba hamachi ani innych pierdół.
Sabo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sabo
Znajdź inne posty napisane przez Sabo