Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4704
Stary 11.11.2008, 12:45
Łobo to temat juz tak przewertowany ze nie trzeba sie powtarzac. Ale niektorzy dalej widza jak ładnie grał w Zaglębiu, to ja sie pytam gdzie ? Moze ktos podac mecz w ktorym dobrze zagral ? Przebłyski to ma kazdy piłkarz, nawet Pawełek zaliczyl 2 asysty w tamtym sezonie, Łobo zrobił to samo z Cracovia i juz mysla ze cos z niego bedzie. Narazie tego nie widac, koles jest bezproduktywny, czasami cos mu sie uda, Małecki mimo ze grał mniej zaliczyl wiecej asyst, choc to tez zaden wybitny piłkarz.

Łobo moze 2 czy 3 mecze w kadrze zagrał fajnie, z tego 2 były sparingami.

Odpowiedz cytując