Wyświetl pojedynczy post
Soltys
Junior Member
 
 
Od: 12.2005
Skąd: FC Brzeszcze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4701
Stary 11.11.2008, 12:29
Robiąc tragedie z meczu z ŁKSem..sami robicie młyn, gra była przeciętna ale gdyby nie Wyparło wpadłyby z trzy..gdy bramkarz ma dzień konia to broni cuda..:] wiec dajcie spokoj i spojrzcie ze mamy dosc szeroka kadre bo zmiany Maleckiego czy tez chodz z tym sie mozecie niezgodzic Zienia tez wnosza cos do gry i o to chodzi..Zmiana polowy skladu to tez nie super pomysl bo zgranie to rzecz swieta..narazie kupmy bramkarza i boczny pomocnik i napadzior..
Ojczyzna - Polska, Miasto - Kraków

Odpowiedz cytując