Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2515
Stary 11.11.2008, 11:17
Faktycznie, Stilic jak na swój wiek jest naprawdę bardzo dobrze ułożonym piłkarzem i na chwilę obecną niestety lepszy od naszego Tomka. Ciekaw jestem ile jeszcze posiedzi w Lechu, jeśle uda mu się zaliczyć jakieś dobre występy w Pucharze UEFA.
Odpowiedz cytując