Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków
Offline
#
2515
11.11.2008, 11:17
Faktycznie, Stilic jak na swój wiek jest naprawdę bardzo dobrze ułożonym piłkarzem i na chwilę obecną niestety lepszy od naszego Tomka. Ciekaw jestem ile jeszcze posiedzi w Lechu, jeśle uda mu się zaliczyć jakieś dobre występy w Pucharze UEFA.
gackos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gackos
Znajdź inne posty napisane przez gackos