Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2514
Stary 11.11.2008, 11:14
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Brak Lewego u nas to straszny blad Skorzy i Bednarza.
Akurat najwieksza winę ponoszą osoby, które 'nie sypnęły' pieniędzmi. I cholera wie kogo mieliśmy na oku i jakby wyglądała Wisła w tej chwili gdyby pan Cupiał i RN rzucili groszem na transfery.
Odpowiedz cytując