Maciuś napisał(a):

|
Brak Lewego u nas to straszny blad Skorzy i Bednarza.
|
Akurat najwieksza winę ponoszą osoby, które 'nie sypnęły' pieniędzmi. I cholera wie kogo mieliśmy na oku i jakby wyglądała Wisła w tej chwili gdyby pan Cupiał i RN rzucili groszem na transfery.