Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2513
Stary 11.11.2008, 11:08
Dzieki za linki.
Ja piernicze co Lewandowski i Stilic pokazuja w tym sezonie!
Brak Lewego u nas to straszny blad Skorzy i Bednarza.
A co do Stilicia to trzeba tylko przyklasnac wlodarzom Lecha ze czesc pieniedzy wydaja na skautów, przeciez transfer Stilicia z Lecha do jakiegos klubu z zachodu zrekompensuje wydatki na prace skautów na kolejnych 10 lat.
Szkoda ze u nas w klubie nie ma profesjonalnej polityki.
Odpowiedz cytuj±c