Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 11.11.2008, 09:02
Z Boatengiem to chyba marzysz.
Zreszta, nic ciekawego z nami nie pokazal
Sobol lepszy.

Ten drugi z Beitaru to drewno...Aviram Baruchyan..;x

A reszta zawodników co podajecie z ligi francuskiej to chyba macie bujną wyobraźnie ;D
Odpowiedz cytując