Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2509
Stary 11.11.2008, 00:34
Najdziwniejszy w tym wszystkim jest fakt, iż owe 'wychwalanie Lecha przez media' (bo faktem jest, że wyszło nam parę ciekawych meczów jak na polskie warunki) najbardziej zajmuje rzeszę kibiców Wisły. Czyżbyśmy mieli nowy fc?



Generalnie to zgadzam się ze studio. Media kreują 'bohaterów', raz nimi jest Legia, raz Wisła, a innym razem Lech czy szarańcza Motyki. Nic nowego.
Odpowiedz cytując