Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4689
Stary 11.11.2008, 00:04
Cichy napisał(a):Wyświetl post
Wybacz ale o którym meczu mówisz? O ŁKSie? To jest dla Ciebie blamaż? A powiedz mi, pamiętasz 5:1 na Legii? Pamiętasz 0:4 u siebie z Groclinem w pucharze? Sięgając dalej, pamiętasz 0:6 z Legią? Jeżeli ostatni wynik to dla Ciebie blamaż to czym wg. Ciebie były tamte porażki?
Z czego tylko pierwszy mecz z Legia byl czysty, a z Groclinem to bylo w lidze i mecz czysty nie byl (a potem jeszcze niesmoawita metamorfoza z BOTem) a z Legia sprzedany byl.

Jak ktos mowi ze mecz z LKS to blamaz to sam jest blamaz wiec nie przyjmowalbym sie nim zbytnio, poprostu sa takie mecze ze nie chce wpasc, taki urok pilki... Jestesmy 2, Legie i Polonie i pasiastych mamy "u siebie" wiec spokojnie majstra mozemy miec o ile Brozek nie odejdzie. Ale nic wiecej, dopoki nie bedzie inwestycji i np Zienia nie zastapi Pawlowski i nie bedzie paru innych wzmocnien do dupe a nie puchary zobaczymy..
Odpowiedz cytując