Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WINDEK
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
4687
10.11.2008, 23:33
Ciekawe czemu nie piszą o Legii i Polonii...? Przecież też uwaliły i to nie mniej niż Wisła...
WINDEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WINDEK
Znajdź inne posty napisane przez WINDEK