Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 10.11.2008, 23:26
Sabo napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokój z tamtą stronką , tu chodzi o to żeby pograć w doborowym towarzystwie czyli Wiślackim! koniec kropka idz do żłobka.
jak kto woli... jak sie komus nie podoba to niechaj idzie precz! ;p
Odpowiedz cytując