Temat
:
FifA 09 - turniej!!!
Wyświetl pojedynczy post
Sabo
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk
Offline
#
32
10.11.2008, 23:23
Dajcie spokój z tamtą stronką , tu chodzi o to żeby pograć w doborowym towarzystwie czyli
Wiślackim
! koniec kropka idz do żłobka.
Sabo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sabo
Znajdź inne posty napisane przez Sabo