Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mbw
Member
Od: 08.2007
Offline
#
4684
10.11.2008, 23:22
Takie pytanie: Czy info z SE kiedykolwiek sie sprawdziło odnośnie transferów itp...? Nie ma się co podniecać , pismaki piszą , żeby pisać , wątpie żeby miały jakieś wtyki w naszym klubie
mbw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mbw
Znajdź inne posty napisane przez mbw