Bzudy, bzdury i jeszcze raz bzdury.. niby skąd SE wie co Cupiał chce zrobić? powiedział im to? albo innej gazecie?
Dobrze wiemy że to praktycznie jedyna osoba związana z futbolem która unika mediów, bankietów, nie udziela wywiadów i tak dalej i tak dalej... jeszcze tego brakowało żeby mediom mówił o transferach ..
a może wiedzą co Cupiał myśli... redaktorzyna jasnowidz się znalazł.
o dupe rozbić te ich newsy z interii, wp.pl, se, i tak dalej...
dobrą taktykę sobie już od dawna obrali.. tak jak po meczu z ŁKS-em. remis i od razu afery o jakimś zwalniania "dziadków" w tym Sobolewskiego (

) filara Wisły.. ech..
chcą po prostu popsuć atmosferę w klubie, o czym już kilka osób w klubie mówiło..