Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4681
Stary 10.11.2008, 22:47
Bzudy, bzdury i jeszcze raz bzdury.. niby skąd SE wie co Cupiał chce zrobić? powiedział im to? albo innej gazecie?
Dobrze wiemy że to praktycznie jedyna osoba związana z futbolem która unika mediów, bankietów, nie udziela wywiadów i tak dalej i tak dalej... jeszcze tego brakowało żeby mediom mówił o transferach ..


a może wiedzą co Cupiał myśli... redaktorzyna jasnowidz się znalazł.

o dupe rozbić te ich newsy z interii, wp.pl, se, i tak dalej...

dobrą taktykę sobie już od dawna obrali.. tak jak po meczu z ŁKS-em. remis i od razu afery o jakimś zwalniania "dziadków" w tym Sobolewskiego () filara Wisły.. ech..
chcą po prostu popsuć atmosferę w klubie, o czym już kilka osób w klubie mówiło..
Ostatnio edytowane przez element : 10.11.2008 o godz. 22:51.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując