Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 10.11.2008, 22:40
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
obawiam sie ze ta stornka jest dla graczy z troszke inna wersja gry
Można tam grać też na fifie "zakupionej z torrentów", więc śmiało można wchodzić. Co do turnieju może wyjść fajnie, ale przydałaby się dodatkowa stronka. Jeśli już załatwię sprawę z moim netem to bym się też pisał do tego turnieju. Pozdro
Odpowiedz cytując