grzesiek632 napisał(a):

obawiam sie ze ta stornka jest dla graczy z troszke inna wersja gry
|
Można tam grać też na fifie "zakupionej z torrentów", więc śmiało można wchodzić.

Co do turnieju może wyjść fajnie, ale przydałaby się dodatkowa stronka. Jeśli już załatwię sprawę z moim netem to bym się też pisał do tego turnieju. Pozdro