a ja myśle że bramki strzelone na wyjedzie dodadzą smaczku
pozatym najpierw odrzućmy najsłabsze ogniwa i niech z grupy wychodzą 3 osoby, w ten sposob turniej nie bedzie taki krotki lecz w sam raz!

Zostaną 24 zespoły (12 dwumeczów) to chyba najlepsze rozwiązanie
dobrze byłoby gdyby każdy niepewny wczesniej o tym poinformował - wtedy będziemy wiedzieli czy jest sęs tworzenia listy rezerwowej