Wyświetl pojedynczy post
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 10.11.2008, 21:39
a ja myśle że bramki strzelone na wyjedzie dodadzą smaczku
pozatym najpierw odrzućmy najsłabsze ogniwa i niech z grupy wychodzą 3 osoby, w ten sposob turniej nie bedzie taki krotki lecz w sam raz!
Zostaną 24 zespoły (12 dwumeczów) to chyba najlepsze rozwiązanie

dobrze byłoby gdyby każdy niepewny wczesniej o tym poinformował - wtedy będziemy wiedzieli czy jest sęs tworzenia listy rezerwowej
Ostatnio edytowane przez Sabo : 10.11.2008 o godz. 21:47.


Odpowiedz cytując